[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Модератор форума: Ole, Gebrikuzja, Bumer  
Форум » Приобретение, содержание и воспитание собак » Законы » Vides kārtība
Vides kārtība
BrigandoДата: Суббота, 14.07.2012, 15:10 | Сообщение # 1
Полковник
Группа: Пользователи
Сообщений: 224
Статус: Offline
Beidzot pozitīvs piemērs, par sakopšanu aiz suņa
TVNET reportaža
Taču patiesībā ir vēl citas nepilnības. Tas nav teikts par reportāžas vietu, jo tur nekad neesam, bet par kopējo pilsētas sistēmu.
Pat ja jau no sākta gala staigāju ar maisiņiem, pēc savāksānas nav miskastes konteineru, kur to izmests. Ir situācijas, kad savāc Suņuka "kluci" un ar to dikti aromatisko paciņu ej kaut 2 kvartālus, lai izmestu pie kādas kafejnīcas ieejas vai veikala ieejas beidzot izvietotu miskastes konteineru.
Šķiet ir visai neerti arī parkā, kur uz soliņa sēd studenti vai vecmāniņa ar mazbērnu un ēd saldējumu, bet Tev ir jāpieiet lai turpat izmestu aromātisko paciņu. Jo tikai pie soliņiem ir izvietotas miskastes.
Vienkārši šis skatījums ir ļoti empātisks, jo saprotu arī cilvekus, kas ir mums apkārt. Un pašam nekad nepatiktu šāds scenārijs.

Risinājums: ir nepieciešamas arī papildus atsevišķas atkritumu kastes izvietotas regulāri un attiecīgos punktos pilsētas vidē. Kapēc pašvaldības par to nepadomā!?


Marita & Brigando
FACEBOOK
PORTFOLIO


Сообщение отредактировал Brigando - Суббота, 14.07.2012, 15:15
 
UCHIKAДата: Суббота, 14.07.2012, 22:00 | Сообщение # 2
Генералиссимус
Группа: Пользователи
Сообщений: 3727
Статус: Offline
Es neko neredzēju- man kaut kas laikam neveras vaļā, tikai melna bilde.
Bet tēma ir ļoti aktuāla, jo tieši nenovākti kakuči ļoti krīt uz nerviem nesuņiniekiem. Arī man ir ļoti nepatīkami nejauši iekāpt cita nenovāktajā čupiņā. Vācijā man patika visur uz ielām un parkos ir daudz īpašās mazās suņu ekskrementu miskastītes un rullīši ar maziem maisiņiem. Ērti, estētiski un praktiski. Gribētos ko tādu redzēt arī pie mums.
 
BrigandoДата: Воскресенье, 15.07.2012, 03:43 | Сообщение # 3
Полковник
Группа: Пользователи
Сообщений: 224
Статус: Offline
Iekopēšu pilno adresi
http://www.tvnet.lv/galleries/show/12090
tur gan ir tikai bildītes, bet skaistas un tiešām prieks kaut vai par šo mazo Rīgas stūrīti, kur sāk izvietot šāda veida kastītes ar speciālajiem maisiņiem.

Vēl varu pastāstīt stāstu, kad vienu dienu Vecrīgas kafejnīcā dzēru saldējuma kokteili, blakus sēdēja tūrists no Nīderlandes un viņam līdzi bija divi labradoriņi - ļoti sirsnīgi, un protams, ka ta neparunāsies par suņiem.
Tūrists bija pārsteigts par to, ka Rīgā gandrīz vispār neredz suņus. Kā arī kafejnīcā viņus ielaida izņēmuma kārtā aiz viesmīlības pret tūristiem, taču patiesībā vietējiem laikam tas nebūtu tik pieejami. Kā arī tā bija viena no karstākajām dienām, suņuki bija izslāpuši un viesmīle iedeva padzert ūdeni tikai pēc mana lūguma. Ar piebildi, ka tā parasti nekad nedara. Taču man šķiet, ka tas ir tikai cilvēcīgi saprast ari tos cilvēkus, kas ir ar suņiem.
Tā ka sanāk ka atšķirībā no visas Eiropas pie mums ir milzīga diskriminācija pret cilvēkiem ar suņiem. Un pie viesmīlības Latvijai ir vērts piestrādāt. Tomēr daudzi ceļo kopā ar saviem mīluļiem.


Marita & Brigando
FACEBOOK
PORTFOLIO


Сообщение отредактировал Brigando - Воскресенье, 15.07.2012, 03:52
 
UCHIKAДата: Воскресенье, 15.07.2012, 10:57 | Сообщение # 4
Генералиссимус
Группа: Пользователи
Сообщений: 3727
Статус: Offline
Jā, pie mums attieksme pret suņiem un viņu saimniekiem ir diskriminējoša. Bet pie tā ir vainīgi tie suņinieki kuri lepojas ar nikniem un agresīviem suņiem. Nikno suņu kulta laiks ir pagājis, bet sekas ir palikušas. Mūsu sabiedrībai vēl daudz ir jāmācas. Dzīves līmenis un raizes par izdzīvošanu, elementāru rēķinu apmaksu un kredītu atmaksu dara cilvēkus niknākus par suņiem. Vispirms cilvēkiem jākļūst atvērtākiem un laipnākiem vienam pret otru, tad arī suņi būs audzinātāki.

Сообщение отредактировал UCHIKA - Воскресенье, 15.07.2012, 11:03
 
Форум » Приобретение, содержание и воспитание собак » Законы » Vides kārtība
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск: