[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Модератор форума: Ole, Gebrikuzja, ВИКТОРИЯ  
Форум » Выставки собак, соревнования, подготовка » Предстоящие выставки собак » BIG Match Show, Tallinnas
BIG Match Show, Tallinnas
HorsesДата: Пятница, 30.09.2011, 22:53 | Сообщение # 1
Полковник
Группа: Пользователи
Сообщений: 201
Статус: Offline
BIG Match Show

Pühapäeval, 16. oktoobril 2011.a. toimub juba seitsmendat korda BIGBANKi ja Eesti Koeraomanike Seltsi ühisettevõtmisena heategevuslik match-show, mille tulud lähevad kõik loomade varjupaikadele.



Sel aastal oleme välja valinud Pärnu kodutute loomade varjupaiga.



BIG Match Show on lõbus koertenäitus, kus võivad osaleda nii segaverelised kui ka tõukoerad. Koerad jagatakse kuude võistlusklassi vastavalt vanusele ja suurusele: üle- ja allapõlve kutsikad, üle- ja allapõlve koerad ning üle- ja allapõlve veteranid. Kutsikate vanus on kuni 12.-nda elukuuni ja veteranide vanus algab 8.-ndast eluaastast. Kui üle – ja allapõlve jagamiseks on kohal liiga väga vähe koeri, liidetakse need üheks, kas koerte, kutsikate või veteranide võistlusklassiks.



Koerad kutsutakse ringi kahe kaupa vastavalt registreerimisjärjekorrale. Kokku toimub neli võistlusvooru. Võistlusvoorudes hindab kohtunik koera ja omaniku koostööd, koera liikumist, paigalseismist ning kuuletumist omanikule. Koer peaks laskma ennast võõral inimesel katsuda ning lubama oma hambaid vaadata.



Sel aastal kuuluvad žüriisse:

Margit Siigur – kennel Golden Amulette (bokserid);
Urve Tipp – kennel Royal Fantasy (cavalier king charles spanjelid);
Viljar Krohv – kennel Occhilupo (siberi huskyd).

Esimeses voorus saab vastavalt kohtuniku otsusele paremini esinenud koer punase ja teine sinise lindi. Teises voorus kutsutakse kõigepealt ringi kõik sinise lindi saanud koerad, kellest siis kohtunik valib välja 4 parimat. Samuti toimitakse punase lindi saanud koertega. Need kaks vooru viiakse läbi igas võistlusklassis eraldi. Kolmandas voorus kutsutakse ühte ringi kokku nii alla- kui ka ülepõlve koerte võistlusklassist kokku kuus paremat sinise lindi saanud, kellest kohtadele järjestatakse neli paremat.



Samamoodi toimitakse punase lindi saanud koertega. Esikoha saanud koer on võistlusklassi võitja.



Kutsikate ja veteranide võistlusklassis võtavad omavahel mõõtu kolm parimat sinise ja kolm parimat punase lindi saanud koera. Esikoha saanud on võistlusklassi võitja.



Neljandas ehk Best In Show ringis osalevad parim punase lindi koer, parim sinise lindi koer, parim kutsikas ja parim veteran, kellest esikoha saanu on ka Show võitja.



BIG Match Show-l toimuvad ka lisavõistlused koerte esitajatele ehk händleritele. Need on jagatud nelja kategooriasse vastavalt vanusegruppidele:



laps ja koer (laps kuni 10 aastat)
noorem junior händler (11 – 13 aastat)
vanem junior händler (14 – 17 aastat)
senior händler (alates 18. eluaastast)



Paralleelselt võistlustega toimub ka Küpsis OÜ põnev mäng, kus koer ja omanik peavad lahendama arendavate mänguasjadega ülesandeid.



Kristiine Spordihalli uksed avatakse nii võistlejatele kui ka külastajatele kell 10.30. Show algab kell 12.00.



Täiskasvanud publikule on sissepääs tasuline – 2 eurot, perepilet on 3 eurot.

Lapsed kuni 12 aasta vanuseni ja pensionärid pääsevad üritusele tasuta.



Koera eelregistreerimise hind on 5 eurot, koha peal 7.



NB! Kõik koerad peavad koha peal läbima veterinaarkontrolli.



BIG Match Show´le tulnud koer (nii võistlema või ka lihtsalt vaatama) peab olema vaktsineeritud marutaudi vastu alates 12 nädala vanusest (varasemaid vaktsineerimisi ei arvestata) ja vaktsineerimisest peab olema möödunud vähemalt 21 päeva. Koer peab olema vaktsineeritud koerte katku, nakkusliku hepatiidi ja parvoviroosi vastu vähemalt kaks korda kutsikana (viimane vaktsineerimine 14-16 nädala vanuselt).

Koeraomanikul peab kaasas olema vaktsineerimistunnistus.



Head koeraomanikud ja külalised!



Teid on ootamas vahva perepäev Venno Loosaare juhtimisel, kus lusti, avastamisrõõmu ja vahvaid auhindasid jagub kõigile.


Koha peal on Pärnu kodutute loomade varjupaigale annetuste tegemiseks loodud võimalused nii annetuskastide kui ka erinevate heategevuslike müükide näol (maksta saab vaid sularahas). Kes soovib üritusest pildimälestust, saab koos kutsuga poseerida profifotograafile. Ürituse territooriumil on avatud kohvik.
***************
В воскресенье, 16 октября 2011 г., уже в седьмой раз состоится организованное совместно BIGBANK и Эстонским обществом владельцев собак благотворительное match-show, все доходы от которого будут направлены в приюты для животных.



В этом году мы выбрали приют для бездомных животных в Пярну.



BIG Match Show – это веселая выставка собак, в которой могут принять участие как собаки смешанных кровей, так и породистые собаки. Собаки разделяются на шесть соревновательных классов по возрасту и величине: щенки выше колена и ниже колена, собаки выше колена и ниже колена, а также ветераны выше колена и ниже колена. Возраст щенков до 12 месяцев, а возраст ветеранов начинается с 8-го года жизни. Если собак будет слишком мало для деления на рост выше и ниже колена, то они будут объединены в одну группу, в соревновательный класс щенков, собак или ветеранов.



Собаки вызываются на круг по двое в соответствии с порядком регистрации. Всего пройдет четыре тура соревнований. В каждом туре судья оценивает сотрудничество собаки и хозяина, собаку в движении, а также как собака стоит и как слушается хозяина. Собака должна позволить чужому человеку трогать себя и осмотреть зубы.



В этом году в жюри входят:

Маргит Сийгур – кеннель Golden Amulette (боксеры);
Урве Типп – кеннель Royal Fantasy (спаниели кавалер кинг чарльз);
Вильяр Крохв – кеннель Occhilupo (сибирские лайки).

В первом туре собака, выступившая по оценке судьи лучше всех, получит красную ленту, занявшая второе место собака получит синюю ленту. Во втором туре на ринг сначала вызываются все получившие синюю ленту собаки, из которых судья выберет четырех лучших. Так же проводится тур и с получившими красную ленту собаками. Эти два тура проводятся отдельно в каждом соревновательном классе. В третьем туре в один круг вызываются все собаки ниже и выше колена, всего шесть лучших получивших синюю ленту, из которых выбирается четыре лучших.



Подобным образом проводится тур и с получившими красную ленту собаками. Получившая первое место собака становится победителем в своем классе.



В классе щенков и ветеранов между собой соревнуются три лучших собаки с синими лентами и три лучших собаки с красными лентами. Получившая первое место собака становится победителем в своем классе.



В четвертом туре, т.е. Best In Show, принимают участие лучшая собака с красной лентой, лучшая собака с синей лентой, лучший щенок и лучший ветеран, занявшая первое место собака становится победителем Show.



В рамках BIG Match Show проводятся и дополнительные соревнования для представляющих собак лиц, т. е. хендлеров. Они разделены на четыре категории по возрастным группам:



ребенок и собака (ребенок до 10 лет)
младший юниор-хендлер (от 11до 13 лет)
старший юниор-хендлер (от 14 до 17 лет)
старший хендлер (начиная с 18 лет)



Параллельно c соревнованиями пройдет также организованная Küpsis OÜ увлекательная игра, в ходе которой собака и хозяин должны будут решать задачи с развивающими игрушками.



Двери спортивного холла Кристийне откроются для участников и гостей в 10.30. Шоу начнется в 12.00.



Для взрослых вход платный – 2 евро, семейный билет стоит 3 евро.

Для детей до 12 лет и пенсионеров вход на мероприятие бесплатный.



Цена предварительной регистрации собаки – 5 евро, на месте – 7 евро.



ВНИМАНИЕ! Все собаки должны пройти ветеринарный контроль.



Пришедшая на BIG Match Show собака (на соревнования или просто так) должна быть вакцинирована от бешенства начиная с 12-недельного возраста (более ранние прививки не учитываются), и вакцинация должна была быть проведена по меньшей мере 21 день назад. Собака должна быть вакцинирована против собачьей чумы, инфекционного гепатита и парвовироза по меньшей мере два раза в щенячьем возрасте (последняя вакцинация в 14–16-недельном возрасте).

Хозяин собаки должен иметь при себе свидетельство о вакцинации.



Уважаемые хозяева собак и гости!



Вас ждет интересный семейный день под руководством Венно Лоосаара, где веселья, новых впечатлений и интересных призов хватит на всех.


На месте созданы возможности внести пожертвования Пярнускому приюту для бездомных животных – это и урны для пожертвований, и различные благотворительные распродажи (расплачиваться можно только наличными деньгами). Желающие оставить себе на память о мероприятии фотографию смогут попозировать фотографу вместе с собакой. На территории мероприятия открыто кафе.

registreerumine- http://www.bigmatchshow.ee/et/registreerun.html


"See on rohkem kui töö. See on vastutus oma rahva turvalisuse eest. Avatud maailm ja väljakutsed täis adrenaliini. Uusim tehnika ja murdmatu tahe." See on Jõud, mis võidab alati! See on Õiguse Jõud!...
http://www.youtube.com/watch?v=sgsXO75lBuc
On vaid üks jõud, mis võidab alati- Eesti Politsei!!!
 
Форум » Выставки собак, соревнования, подготовка » Предстоящие выставки собак » BIG Match Show, Tallinnas
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск: