[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 2 из 2
  • «
  • 1
  • 2
Модератор форума: ВИКТОРИЯ, Gebrikuzja  
Форум » Наши питомцы » Наши четвероногие друзья » BRIGANDO BEAGLE (SHOWS)
BRIGANDO BEAGLE
BrigandoДата: Вторник, 12.06.2012, 01:31 | Сообщение # 31
Полковник
Группа: Пользователи
Сообщений: 224
Статус: Offline
Tā jau ir! Man līdz šim arī vairāk kā 7 gadi Vasaras saulgriežu svētki pa mājām, klusi un mierīgi!
Un ja mājās ir suņuks - tad jo īpaši, tā man arī vienu vasaru tieši Jāņos atlidoja Kanāriņ - putniņš, tiešām prieks par tādiem viesiem!

Ilgi gadiem piemeklējām tādu pat draudzeni, taču galu galā nesapratām - laikam abas tomēr ir meitenes, cāļu ka nav tā nav. Bet toties negarlaikojas!
Es gan sapņoju, ka varētu uz kādu mēnesi paķert suni un aizdoties kaut kur uz siltāku reģionu. Bet tas tā arī paliks tikai sapnis!
Vienīgais ko var realizēt - nošmakarēt beidzot kārtīgu sašļiku, kas šogad arī nav baudīts. Un no domas vien jau siekalas saskrien - Te nu es pilnībā saprotu ko par to domā suns!


Marita & Brigando
FACEBOOK
PORTFOLIO


Сообщение отредактировал Brigando - Вторник, 12.06.2012, 01:38
 
UCHIKAДата: Вторник, 12.06.2012, 08:20 | Сообщение # 32
Генералиссимус
Группа: Пользователи
Сообщений: 3727
Статус: Offline
Cik forši putniņi!
Šašliks tak nemaz nav veselīgs, ja nu vienīgi no jēra gaļas. Bet sava idille tai visā ir, gatavošanas process un cepšanas aromāti... . Vajag dārzeņus grillēt un zivtiņas, būs tikpat aromātiski un daudz veselīgāk.
 
BrigandoДата: Вторник, 12.06.2012, 11:22 | Сообщение # 33
Полковник
Группа: Пользователи
Сообщений: 224
Статус: Offline
Būs grūti nesiekaloties, ja kamiņiem smaržos sašļiks.
Pilnīgi piekrītu par zivītēm, būs jāpacopē piejūras šoseju kioskos - svaigās smeķīgās zivītes!


Marita & Brigando
FACEBOOK
PORTFOLIO
 
UCHIKAДата: Вторник, 12.06.2012, 15:36 | Сообщение # 34
Генералиссимус
Группа: Пользователи
Сообщений: 3727
Статус: Offline
Piejūras kioskos ir tādas cenas kādas Latvijas iedzīvotājiem nav pa kabatai. Vienreiz nopirku puskīlo zivis tādā kioskā par fantastisku cenu. Liela bija mana vilšanās mājās kad zivis izrādījās ne pirmā svaiguma. Nav viņiem tās zivteles uz izķeršanu, stāv kamēr vecas paliek.
Tad jau labāk sabīdīsim kādu šašliku(reizēm jau var) manā pagalmā. Jāizdomā kad saskan brīvdienas un jāsaorganizējas. Lielu ciemiņu baru gan laikam negribu gluži savās mājās,īsti tādu tusiņu ne. Drīzāk tādus mazos mīļciemiņus. Zanda un Marina ar jāpiesaista lai ir jautrāk.
 
UCHIKAДата: Вторник, 12.06.2012, 19:45 | Сообщение # 35
Генералиссимус
Группа: Пользователи
Сообщений: 3727
Статус: Offline
Vai vēl labāk varētu noorganizēt pastaigu gar akmeņaino jūru. Re cik tur forši
 
BrigandoДата: Среда, 13.06.2012, 12:02 | Сообщение # 36
Полковник
Группа: Пользователи
Сообщений: 224
Статус: Offline
Fantastiska ideja! Un bilde kā radīta šai vasarai!
Ta tik atliek sabīdīt datumus! wink


Marita & Brigando
FACEBOOK
PORTFOLIO
 
Форум » Наши питомцы » Наши четвероногие друзья » BRIGANDO BEAGLE (SHOWS)
  • Страница 2 из 2
  • «
  • 1
  • 2
Поиск: